1.КОЛО:  (23/24.март)
15.30
Пролетер ОФК Борац (А) 2:3
Слобода Раднички (Д) 4:1
Слога Шумадинац 2:2
Петка Младост (Б) 0:4
Бурово Младост (Ч) 4:2

 

2.КОЛО: 
ОФК Борац (А) Младост (Ч) 0:4
Младост (Б) Бурово 0:0
Шумадинац Петка 2:1
Раднички (Д) Слога 0:0
Пролетер Слобода 0:5

 

3.КОЛО: 
Слобода ОФК Борац (А) 1:0
Слога Пролетер 5:3
Петка Раднички (Д) 5:0
Бурово Шумадинац 1:3
Младост (Ч) Младост (Б) 1:3

 

4.КОЛО: 
ОФК Борац (А) Младост (Б) 3:4
Шумадинац Младост (Ч) 2:1
Раднички (Д) Бурово 0:6
Пролетер Петка 2:1
Слобода Слога 3:0

 

5.КОЛО: 
Слога ОФК Борац (А) 2:1
Петка Слобода 0:3
Бурово Пролетер 4:1
Младост (Ч) Раднички (Д) 4:1
Младост (Б) Шумадинац 2:0

 

6.КОЛО: 
ОФК Борац (А) Шумадинац 5:0
Раднички (Д) Младост (Б) 0:4
Пролетер Младост (Ч) 0:3
Слобода Бурово 1:1
Слога Петка 4:1

 

7.КОЛО: 
Петка ОФК Борац (А) 1:0
Бурово Слога 0:1
Младост (Ч) Слобода 2:2
Младост (Б) Пролетер 1:1
Шумадинац Раднички (Д) 6:0

 

8.КОЛО: 
ОФК Борац (А) Раднички (Д) 3:0 (ПФФ)
Пролетер Шумадинац 0:3
Слобода Младост (Б) 2:0
Слога Младост (Ч) 0:1
Петка Бурово 0:1

 

9.КОЛО: 
Бурово ОФК Борац (А) 5:1
Младост (Ч) Петка 1:2
Младост (Б) Слога 5:0
Шумадинац Слобода 2:2
Раднички (Д) Пролетер 1:4
10.КОЛО: 
ОФК Борац Пролетер
Раднички (Д) Слобода
Шумадинац Слога
Младост (Б) Петка
Младост (Ч) Бурово

 

11.КОЛО: 
Младост (Ч) ОФК Борац
Бурово Младост (Б)
Петка Шумадинац
Слога Раднички (Д)
Слобода Пролетер

 

12.КОЛО: 
ОФК Борац Слобода
Пролетер Слога
Раднички (Д) Петка
Шумадинац Бурово
Младост (Б) Младост (Ч)

 

13.КОЛО: 
Младост (Б) ОФК Борац
Младост (Ч) Шумадинац
Бурово Раднички (Д)
Петка Пролетер
Слога Слобода

 

14.КОЛО: 
ОФК Борац Слога
Слобода Петка
Пролетер Бурово
Раднички (Д) Младост (Ч)
Шумадинац Младост (Б)

 

15.КОЛО: 
Шумадинац ОФК Борац
Младост (Б) Раднички (Д)
Младост (Ч) Пролетер
Бурово Слобода
Петка Слога

 

16.КОЛО: 
ОФК Борац Перка
Слога Бурово
Слобода Младост (Ч)
Пролетер Младост (Б)
Раднички (Д) Шумадинац

 

17.КОЛО: 
Раднички (Д) ОФК Борац
Шумадинац Пролетер
Младост (Б) Слобода
Младост (Ч) Слога
Бурово Петка

 

18.КОЛО: 
ОФК Борац Бурово
Петка Младост (Ч)
Слога Младост (Б)
Слобода Шумадинац
Пролетер Раднички (Д)

 

Scroll to Top