ОПШТИНСКА ЛИГА – ГРУПА „Б“

(пролећни део првенства)

 

10. КОЛО

Слобода – БСК

Млади радник – Слога

Младост (Б) – Петка

Слободни су Бурово и Стрмово

 

 


 

11. КОЛО

Петка – Млади радник

Стрмово – Слобода

БСК – Бурово

Слободни су Младост (Б) и Слога

 

 


 

12. КОЛО

Бурово – Стрмово

Слобода – Слога

Млади радник – Младост (Б)

Слободни су  БСК и Петка

 

 


 

13. КОЛО

Петка – Слобода

Слога – Бурово

Стрмово – БСК

Слободни су Млади радник и Младост (Б)

 

 


 

14. КОЛО

БСК – Слога

Бурово – Петка

Слобода – Младост (Б)

Слободни су Стрмово и Млади радник

 

 


 

15. КОЛО

Млади радник – Слобода

Младост (Б) – Бурово

Петка – БСК

Слога – Стрмово

 

 


 

16. КОЛО

Стрмово – Петка

БСК – Младост (Б)

Бурово – Млади радник

Слободни су Слога и Слобода

 

 


 

17. КОЛО

Млади радник – БСК

Младост (Б) – Стрмово

Петка – Слога

Слободни су Слобода и Буров0

 

 


 

18.КОЛО

Слога – Младост (Б)

Стрмово – Млади борац

Бурово – Слобода

Слободни су Петка и БСК

 

 


ОПШТИНСКА ЛИГА – ГРУПА „Б“

(јесењи део првенства)

 

1. КОЛО

БСК – Слобода  0:4

Стрмово – 20.октобар  4:2

Слога – Млади радник  0:3

Петка – Младост (Б)  4:1

Слободно је Бурово

 

___________________________________________________________

 

2. КОЛО

Млади радник – Петка  1:2

20.октобар – Слога  3:4

Слобода – Стрмово  0:1

Бурово – БСК  3:1

Слободна је Младост (Б)

 

________________________________________________________

 

3. КОЛО

Стрмово – Бурово  2:0

Слога – Слобода  5:3

Петка – 20.октобар  6:0

Младост (Б) – Млади радник  2:0

Слободан је БСК

 

_____________________________________________________________

  

4. КОЛО

20. октобар – Младост (Б)  0:2

Слобода – Петка  3:2

Бурово – Слога  0:3 (ПФФ)

БСК – Стрмово  2:5

Слободан је Млади радник

 

_______________________________________________________________

 

5. КОЛО

Слога – БСК  7:0 (прекид у 62.минуту)

Петка – Бурово  1:2

Младост (Б) – Слобода  0:1

Млади радник – 20.октобар  3:1

Слободно је Стрмово

 

________________________________________________________________

 

6. КОЛО – 15/16. ОКТОБАР

Слобода – Млади радник  7:3

Бурово – Младост (Б)  2:1

БСК – Петка  0:7

Стрмово – Слога  0:4

Слободан је 20.октобар

 

________________________________________________________________

 

7. КОЛО – 22/23. ОКТОБАР 

Петка – Стрмово  6:0

Младост б(Б) – БСК  4:1

Млади радник – Бурово  1:2

20.октобар – Слобода  2:2

Слободна је Слога

 

___________________________________________________________________

 

8. КОЛО – 29/30. ОКТОБАР

Бурово – 20.октобар 3:0 (ПФФ)

БСК – Млади радник  1:2

Стрмово – Младост (Б)  1:2

Слога – Петка  1:4

Слободна је Слобода

 

_____________________________________________________________________

 

9. КОЛО – 05/06. НОВЕМБАР (13.30)

Младост (Б) – Слога  2:1

Млади борац – Стрмово (гости  нису дошли)

20.октобар – БСК  7:1

Слобода – Бурово  3:3

Слободна је Петка

Scroll to Top